
2026-04-20
Léto 2026
Přátelé a kamarádi. Konečně jsme v Evropě. A přijímáme návštěvy!!!
Koukněte na náš plán cesty. Pokud by jste nás chtěli navštívit, tak dejte vědět, kdo by se s námi chtěl podívat i někam jinam a není to moc z ruky tak se dá cesta přizpůsobit, tak se dá. K mání máme jednu volnou kajutu pro dva lidi. Pokud byste chtěli přijet ve větším počtu tak se taky dá zařídít, nicméně počítejte s tím, že se na spaní budeme muset nějak vměstnat do salónu/kokpitu.

Zde pak bude koho máme od kdy do kdy očekávat:
- Zatím počítáme s Janou a Jirkou Sopouškovými, termín vyjasňujeme.